Folk

Ledergruppen

CtrlAQUAs ledergruppe 2017: Lill-Heidi Johansen, Lars Ebbesson, Sigurd Stefansson, Sigurd Handeland og Bendik Fyhn Terjesen. Åsa Espmak var ikke tilstede da bildet ble tatt. Foto: Ingvild Festervoll Melien, Nofima.

Dr. Bendik Fyhn Terjesen, Nofima
Senterleder og leder av Dept. Technology & Environment
Telefon: 404 57 874
bendik.terjesen@nofima.no

Dr. Lars Ebbesson, Uni Research
Leder av Dept. Fish Production & Welfare
Telefon: (+46) 730598600
lars.ebbesson@uni.no

Dr. Sigurd Stefansson, University of Bergen
Leder av Dept. Training and recruitment
Telefon: 930 84 646
sigurd.stefansson@uib.no

Dr. Lill-Heidi Johansen, Nofima
Leder av Dept. Preventive Fish Health
Telefon: +47 908 82 677
lill-heidi.johansen@nofima.no

Dr. Sigurd Handeland, Uni Research
Dept. Liaison
Telefon: 971 79 607
sigurd.handeland@uni.no

Dr. Åsa Espmark, Nofima
Technical reporter
Telefon: +47 991 60 039
asa.espmark@nofima.no

Styret

Frode Mathisen, Grieg Seafood
Styreleder
frode.mathisen@griegseafood.com

Harald Takle, Cermaq
harald.takle@cermaq.com

Knut Måløy, Storvik Aqua
knut.maaloy@storvikaqua.no

Mari Moren, Nofima
mari.moren@nofima.no

Siri Vike, Pharmaq Analytiq
siri.vike@analytiq.no

Tor Solberg, Uni Research
tor.solberg@uni.no

Administrasjon

Bente Johansen, Nofima
CtrlAQUA controller
Telefon: 958 89 177
bente.johansen@nofima.no

Ingrid Aaarskog, Nofima
Intranettansvarlig
Telefon: 64 97 02 87
ingrid.aarskog@nofima.no

Reidun Lilleholt Kraugerud, Nofima
CtrlAQUA kommunikasjonsleder
Telefon: 481 97 382
reidun.lilleholt@nofima.no

Stig Viken, Nofima
Controller
Telefon: 77 62 91 24
stig.viken@nofima.no