Folk

Ledergruppen

CtrlAQUAs ledergruppe 2018: Lill-Heidi Johansen, Lars Ebbesson (erstattet av Tom Ole Nilsen), Åsa Espmark, Stine Thøring, Jelena Kolarevic, Sigurd Handeland og Sigurd Stefansson. Foto: Thor Brødreskift

Dr. Åsa Espmark, Nofima
Senterleder
Telefon: 991 60 039
asa.espmark@nofima.no

Dr. Jelena Kolarevic, Nofima
Leder av Dept. Technology & Environment
Telefon: 900 97 335
jelena.kolarevic@nofima.no

Dr. Tom Ole Nilsen, Uni Research
Leder av Dept. Fish Production & Welfare
Telefon: 5558 4416
tom.nilsen@uni.no

Dr. Sigurd Stefansson, Universitetet i Bergen
Leder av Dept. Training and recruitment
Telefon: 930 84 646
sigurd.stefansson@uib.no

Dr. Lill-Heidi Johansen, Nofima
Leder av Dept. Preventive Fish Health
Telefon: +47 908 82 677
lill-heidi.johansen@nofima.no

Dr. Sigurd Handeland, Uni Research
Dept. Liaison
Telefon: 971 79 607
sigurd.handeland@uni.no

Stine Thøring, Nofima
Senterkoordinator
Telefon: +47 932 06 474
stine.thoring@nofima.no

Styret

Frode Mathisen, Grieg Seafood
Styreleder
frode.mathisen@griegseafood.com

Harald Takle, Cermaq
harald.takle@cermaq.com

Asgeir Knutsen, Krüger Kaldnes
asgeir.knutsen@krugerkaldnes.no

Siri Vike, Pharmaq Analytiq
siri.vike@analytiq.no

Hans Kleivdal, Uni Research
hans.kleivdal@uni.no

Hilde Toften, Nofima
hilde.toften@nofima.no

 

Administrasjon

Bente Johansen, Nofima
CtrlAQUA controller
Telefon: 958 89 177
bente.johansen@nofima.no

Ingrid Aarskog, Nofima
Intranettansvarlig
Telefon: 64 97 02 87
ingrid.aarskog@nofima.no

Reidun Lilleholt Kraugerud, Nofima
CtrlAQUA kommunikasjonsleder
Telefon: 481 97 382
reidun.lilleholt@nofima.no

Stig Viken, Nofima
Controller
Telefon: 77 62 91 24
stig.viken@nofima.no